top of page
indir.png

Shrink Sleeve Etiketler

Milk-glass-bottle-mockup-022.png

PVC:  %50 - %66'ya kadar çekme kabiliyetine sahiptir. Bu sayede kullandığımız kabın her noktası, eşit ve kusursuz şekilde kaplarız.
PET G:  %78'e çekme kabiliyetine sahiptir. Malzemenin geri dönüşüme uygunluğu nedeniyle çevre dostudur.
OPS:  %70'e kadar çekme kabiliyetine sahiptir. Kaplandığı ambalajla beraber hareket edebilir. El kremi ve ketçap gibi sıkma özelliği gerektiren ürünler için idealdir. Malzemenin geri dönüşüme uygunluğu nedeniyle çevre dostudur.

Aylık ortalama üretim hacmimiz yaklaşık 250 tona ulaşmıştır.

Yine talebiniz doğrultusunda tabaka ya da rulo olarak teslim edilebileceği gibi, perfore, varak uygulaması, mat lak uygulaması ve embos lak uygulamaları da yapılabilmektedir.

Kullanım alanları; Gıda Sektörü, İçecek sektörü, Kozmetik Sektörü ve Temizlik grubu, İlaç Sektörü, Hırdavat ve boya grubu ürünlerde çok rahat kullanımı mevcuttur.

Sleeve etiketler ile ambalajlarınızda 360 derece görsellik katabilir, canlı ve kontrast renkler ile ürününüzün dikkat çekmesini ve daha güvenilir bir ürün algısı sağlayabilirsiniz.

Her türlü ambalaja uyum sağlayabilen yapısı ile plastik ya da cam şişelerde, kavanozlarda ve termoform ambalajlarda çok rahat kullanımı söz konusudur.

Özellikle termo form ambalajlarda, kase gurubunda sleeve etiketlerin üretiminde kullanılan tutkalımız yurt dışında adımıza özel üretilip, güçlü tutunma özelliğine sahiptir.

Kullanılacak ambalaja göre 40micron ve 45 micron olarak, 3 ana malzeme kullanılır.

indir.png
bottom of page