top of page

Üretim

En önemli ürünümüzün "Kalite" olduğunu benimseyerek, kalitenin kontrolü yerine üretimini hedefliyoruz. Bu nedenle üretim prosesini girişten çıkışa kadar planlayıp, problem önleme çalışmalarına ağırlık vererek kalitenin üretim sırasında doğmasını sağlıyoruz.

Olcay Etiket & Matbaa; tek geçişte 8 renge kadar UV Flexo, Serigrafi, Sıcak Yaldız, Soğuk Yaldız, Gofraj ve Emboss Lak kombine baskılarını en son teknoloji makinelerle yapabilen Türkiye’nin sayılı üretim kapasitesine sahip baskı tesisisidir.

2 saatte üretime girebilmek; Bünyesine Kodak Flexcel Nx ctp ve solvent klişe sonlandırma makinelerinide katarak, müşterisine çok hızlı üretim yapabilme kolaylığını sağlamıştır.


Üretim yelpazesi oldukça geniş olan firmamızın makina parkurunda; 8 renk flexo baskı makinası, ayrıca kesim, kalite kontrol, sleeve kapama ve sleeve giydirme üniteleri bulunmaktadır.

Kalite

Müşteri ihtiyaçlarını zamanında ve istenilen şekilde karşılamak.
Her zaman güvenilen bir firma olmak.
Mevcut durumumuzu korumakla yetinmeyip sürekli gelişmeyi temel amacımız olarak belirlemek.

Grafik Tasarım

Grafik-Tasarım Deneyimli grafik ekibimiz ve en son teknoloji ile donatılan grafik departmanımız size hayal ettiğiniz etikete ulaşmanızda yardımcı olmak için sizinle birlikte çalışabilir. Gönderdiğiniz dökümanlar baskı öncesi profesyonel ekibimiz tarafından hazır hale getirilebilmek için mutlaka gözden geçirilecektir. Bir sorun olduğunda ise bunları çözmek için sizinle irtibata geçeceklerdir.
 
Onayladığınız işleriniz Bilgisayarlı Kontrol Sisteminden geçerek baskı öncesine (Klişe ve kalıp) hazırlanmaktadır. Bu sistem yardımıyla insan hatalarını en aza indirmesi sağlanmışdır.

Dosya yükleme aracı hızlı ve verimli bir şekilde yükleme yapmanıza izin vererek siparişi hızlandırmak için tasarlanmıştır. Üç adımda bize etiket çalısmanızı nasıl sunacağınız konusunda bilmeniz gereken her şey için size rehberlik edecektir.

bottom of page